Biz Kimiz?

La Rose Des Sables Paris olarak yalnızca vücudun gençliğine ve sıkılığına adanmış bir markayız.

Formüllerimizi daima çevre koruması çerçevesinde çalışan bir laboratuvar ile işbirliği içinde geliştirmekteyiz. Bu laboratuvar, vücudun güzelliği ve sağlığı için eşsiz bakımlar yaratmak ve geliştirmek amacıyla, sürekli olarak yenilikçi ilkeler peşinde koşan ve bunları uygulayan uzman bir kadrodan oluşmaktadır. Yüksek seviyede bir uzmanlık biriminin bilimsel birikiminden faydalanarak eşsiz ürünlerimizi yaratıyoruz.

La Rose De Sables Paris’in Doğuşu

Kozmetik dünyasının genel olarak yüz bakım ürünlerine yoğunlaşması, beden gençliğini ve sıkılığını ihmal etmesine neden oldu. İşte tam da bu sebepten dolayı dünyaca ünlü Paramedikal Eğitim Uzmanı Anna Rose, kendi tecrübelerini ve kadınların onunla paylaştığı ihtiyaçlarına cevap vermek için eşsiz bir vücut bakım markası olan La Rose De Sables Paris’i yarattı.

Neler Yapıyoruz?

Kum ve deniz arasında saklanan doğal ferahlığı hissetmek, bitki dünyasının gösterişli yeşilliği ile beslenmek, minerallerin gücü ile dolmak ve hatta deniz suyunun şeffaf saflığında huzur bulmanızı sağlıyoruz.

Hayal gücü, La Rose Des Sables Paris vücut bakımı serisinin görünmeyen bileşenlerinden biridir. İncelik ve gizem arasında, hassas bir bileşen içerir. Vücudun zindeliği ve sıkılığını hedefleyen 8 adet etkili ürünümüz bulunmaktadır. Göğüs, karın, iç bacaklar ve kollar gibi hassas bölgelerdeki sarkmalar ile mücadele etmek, aynı zamanda zindelik kazandırmak ve cildinizi daha da güzelleştirmek için sizlere yardımcı oluyoruz.

Neden Tercih Edilmeli?

Her şeyden önce, bu ürün serisinin dinlendirici bakımlarını, faydalarından yararlanabilmek için doğal elementlerin farklı yönlerinde, derinliklerinde kaybolmaya bir davet olarak kabul etmelisiniz.

La Rose Des Sables Paris serisinin aktif madde birleşiminde ve formüllerinde, özellikle organik tarımdan elde edilen hammaddeler, ayrıca yenilikçi doğal elementler bulunmaktadır:

Patentli Molène® izotonik kaynak suyu, aktif bileşenlerinin bütünlüğünü muhafaza eden biyo-teknolojik işlemler ile dönüştürülmüş Focus Kahverengi Deniz Yosunu, Deniz Rezenesi, Gotu Kola ve Bora Bora Pembe Deniz Kumu özütleri formüllerde kullanılan en önemli elementlerdir.

Body Beauty Anlayışı Nedir?

  • Yalnızca vücudun gençliğine, güzelliğine, sağlığına adanmış, benzersiz bir ürün serisidir.
  • Yeni dokuların yumuşaklığına uyum sağlamaktır.
  • Kum ve deniz arasında saklanan doğal ferahlığı hissetmek, bitki dünyasının gösterişli yeşilliği ile beslenmek, minerallerin gücü ile dolmak ve hatta, deniz suyunun şeffaf saflığında susuzluğunu gidermektir.
  • Vücuduna kulak vermek, ona hak ettiği ritüelleri sunmaktır.

“En tatlı çocukluk yıllarımdan beri, güllere hayranlık duydum, şekillerine duruşlarına, kokularına karşı hassasiyetim vardı. Daha o yaşlarda taç yaprakları ezerek gizli gizli yüzüme ve vücuduma sürüyordum. Onlar benim ilk güzellik ürünlerim oldular. Bugün güller halen beni dinlendirmeye devam ediyorlar. Yakınımda hoş bir gül demeti olduğu zaman kendimi psikolojik olarak iyi hissediyorum.”Anna RoseLa Rose Des Sables